Oliverist

Kõik vajalikud kontoritarbed, koolikaubad, kunstitarbed

Oliver24.ee hoolitseb selle eest, et kontoritarvete, koolikaupade ja kunstitarvete tellimine kulgeks kiirelt ja mugavalt. Oleme üks suurimaid just nendele kaubagruppidele spetsialiseerunud e-poode Baltimaades. Pakume kõike vajalikku töökatele, uudishimulikele, nutikatele ja loovatele lastele ning täiskasvanutele.

Usume, et eduka õppimise, loomingu ja töö jaoks pole tähtis vanus, vaid mugavus, nauding ja inspiratsioon. Seetõttu pakume parimaid vahendeid ja tööriistu motiveeritud õppimise, piiramatu eneseväljenduse ja igapäevaste ülesannete sujuva täitmise jaoks. Kõik vajalik igaks päevaks ootab vaid paari kliki kaugusel.

Meie 2000-ruutmeetrine Baltimaade keskladu asub Leedus, Vilniuses. See on peaaegu sama suur kui pool Bill Gates’i residentsi! Meie tootevalikust leiad kõrge kvaliteediga ja professionaalide kiidetud tooted.

Toimetame kauba kiiresti kohale - laos olemas olevate tootede eeldatav tarneaeg on 2-3 tööpäeva. Hoolitseme professionaalselt oma klientide vajaduste eest Eestis, Lätis ja Leedus.

Telli meie e-poest kõik vajalik kontorisse, kooli ja loominguliseks tegevuseks. Sujuvamad tööpäevad ning loomingulisem elu nii suurtele kui ka väikestele.